Zpřístupněte návštěvníkům obsah

Pomocí chytrého vyhledávání vaši návštěvníci snadno a rychle najdou co hledají. Chytré vyhledávání najde větu textu na vašem webu, která se významově nejvíce podobá hledanému dotazu.

Chytré vyhledávání


Je chytré


Je jiné


Na míru

V čem je chytré

Díky umělé inteligenci se slova z textu webu nemusí shodovat se slovy v dotazu, stačí když budou mít podobný význam.

V čem je jiné

Vyhledává přímo věty textů a ne celé stránky, umí hledat podle významu slov. Jedním klikem nalezenou větu zobrazí a zvýrazní v textu.

Na míru

Chytré vyhledávání je vytvořeno na míru pro vaše webové stránky. Vyhledává ve vybraných textech vašich stránek.

Jak vyhledávání funguje

Chytré vyhledávání hledá v textech webových stránek. Výsledkem vyhledávání nejsou celé stránky, ale části textu (většinou věty). Umožňuje tak efektivně vyhledávat v rámci obsáhlých stránek nebo na webech, které tvoří pouze jedna stránka s velkým množstvím obsahu. Po rozkliknutí výsledku vyhledávání se otevře stránka obsahující vyhledanou větu, která je žlutě zvýrazněna a vycentrována na střed stránky.

Chytré vyhledávání využívá umělou inteligenci pro hledání slov, které mají podobný význam jako hledaný dotaz. Pokud například vyhledáme slovo koncert (viz. obrázek), na prvních dvou místech jsou výsledky obsahující přesnou shodu s hledaným dotazem. Na třetím místě výsledek obsahuje slovo vystoupení a na čtvrtém místě slovo festivalem. Slova vystoupení a festivalem mají podobný význam jako slovo koncert a proto byla také vyhledána.

Chytré vyhledávání našlo věty obsahující přesnou shodu slova koncert i slova podobného významu vystoupení a festivalem.