Oslovte návštěvníky chatbotem

Chatbot pomůže návštěvníkům vaší stránky snadno a rychle získat informace, které hledají. Usnadní lidem orientaci na vašich stránkách a pomůže s propagací vašich produktů, akcí a služeb.

Chatbot


Odpovídá na otázky

Provádí obsahem

Pokládá otázky

Funguje na všech zařízeních

Lze propojit s Facebookem

Analytické prostředí

Odpoví na otázky

Díky umělé inteligenci chatbot pozná na jaké téma se návštěvník ptá a na otázku automaticky odpoví. Chatbot umí odpovídat na témata, která jsou dopředu připravená pro vaši stránku.

Provede obsahem

V průběhu konverzace chatbot může návštěvníkovi nabídnout další témata, která by ho mohly zajímat. Chatbot provede návštěvníka vašeho webu vybranými tématy.

Pokládá otázky

Ve vhodnou chvíli se chatbot může návštěvníků ptát na otázky. Tímto nenásilným způsobem získáte od návštěvníků cennou zpětnou vazbu. Výsledky odpovědí budete mít v přehledné formě k dispozici v analytickém prostředí.

Multimediální dynamické odpovědi

Odpověď chatbota může být statická, nebo ji lze načítat z různých zdrojů, např. webová stránka, informační systém nebo externí databáze. Odpověď může obsahovat text, obrázky, odkazy, mapy apod.

Lze propojit s Facebookem

Chatbot lze napojit na vaši Facebook stránku. Vaši návštěvníci budou moci chatbot používat prostřednictvím Facebook Messenger.

Analytické prostředí

Analytické prostředí vám poskytne přehled o tom, co chatbot umí, jak návštěvníci chatbot využívají, na jaké se ptají otázky a jak se daří chatbotu odpovídat.

Ukázka analytického prostředí, díky kterému budete mít přehled o používanosti, nastavení a schopnostech chatbota.